Movies
Ratings
323
ExitRated ★ 4.0
Project PowerRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 2.5
Mourning GraveRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5