Titles you rated
Warm and CozyRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Bluebird's HouseRated ★ 3.5
HwajungRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
MaskRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0- KkangsooniRated ★ 4.5
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.5
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.5
- BodyguardRated ★ 4.0
Temptation of an AngelRated ★ 3.5- Super RookieRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 3.5
Hotel KingRated ★ 4.0