Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: HathawayRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
The Family ManRated ★ 4.0
BloodshotRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 4.5
Game NightRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0