Movies
Ratings
278
The TargetRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
WaterboysRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 4.0
BeanRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Sucker PunchRated ★ 2.0
PompeiiRated ★ 3.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.0
Girls' Night OutRated ★ 3.0- SinglesRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0