Titles you rated
The 40-Year-Old VirginRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
SleepRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 2.5- PilotRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Sullivan's TravelsRated ★ 3.5
Licorice PizzaRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0