Series
Ratings
22
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
HyenaRated ★ 3.0
South ParkRated ★ 5.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
PastaRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0