Titles you rated
DickinsonRated ★ 3.5
DickinsonRated ★ 3.5
DickinsonRated ★ 4.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.5
Shrinking Season 2Rated ★ 4.0
Shrinking Season 1Rated ★ 4.0
The Morning Show Season 3Rated ★ 4.0
The Morning ShowRated ★ 3.5
The Morning ShowRated ★ 5.0
Bad Sisters Season 1Rated ★ 4.0
The Last Thing He Told Me Season 1Rated ★ 3.0
Home Before DarkRated ★ 3.5
Home Before DarkRated ★ 3.5
Defending JacobRated ★ 3.5
SuspicionRated ★ 2.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
The Afterparty Season 1Rated ★ 4.0
The AfterpartyRated ★ 4.0