Movies
Ratings
1011
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Bullet TrainRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
AntichristRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.0
Step BrothersRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Team America: World PoliceRated ★ 4.0
PreyRated ★ 3.0