Series
Ratings
53
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Killer SallyRated ★ 3.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 5.0
I Am SoloRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 0.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Re:MindRated ★ 0.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5