Titles you rated
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Spy KidsRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 2.5
R.I.P.D.Rated ★ 2.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
AllegiantRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.0
Mr. GoRated ★ 2.5
The Brand New TestamentRated ★ 2.0
The Golden CompassRated ★ 2.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
RiddickRated ★ 4.0
SkyscraperRated ★ 2.5