Series
Ratings
23
STEINS;GATERated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
WorldEnd: What do you do at the end of the world? Are you busy? Will you save us?Rated ★ 4.0
Akame ga Kill!Rated ★ 5.0- CharlotteRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5