Titles you rated
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
Jung_eRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 3.5
La BelleRated ★ 1.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
AnnetteRated ★ 4.0
TrollRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.5
BenedettaRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Side JobRated ★ 3.0
Doubting ThomasRated ★ 2.5
ElvisRated ★ 3.5