Series
Ratings
260
Chainsaw ManRated ★ 3.5
AemaRated ★ 2.0
Let's Get DivorcedRated ★ 3.5
Ore no ie no HanashiRated ★ 3.5
DearestRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.5
TrespassersRated ★ 4.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
My Husband Won't FitRated ★ 3.0
Busujima Yuriko no Sekirara NikkiRated ★ 3.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 2.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.0- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 7Rated ★ 3.5
Weakest BeastRated ★ 3.0- Dangerous SisterRated ★ 3.5