Movies
Ratings
325
CommitmentRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 2.0
SplitRated ★ 2.5
PandoraRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 3.0
A DayRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
RampantRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Ip Man 3Rated ★ 4.0
No MercyRated ★ 3.0- The WindowRated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0