Movies
Ratings
216
Captain MarvelRated ★ 1.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
CartRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
The Wind RisesRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Ghost StationRated ★ 1.5
RatatouilleRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5