Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5