Series
Ratings
24
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
SangdoRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5