Movies
Ratings
184
Thank You for SmokingRated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.5
RashomonRated ★ 3.5
Doggy PooRated ★ 1.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.0- AhRated ★ 0.5
- Dummy: No Way OutRated ★ 2.0
Roman HolidayRated ★ 3.0
An American in ParisRated ★ 2.0
CodaRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5