Titles you rated
To Your Eternity Season 2Rated ★ 3.0
To Your EternityRated ★ 3.5
Toradora!Rated ★ 3.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 1.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The Legend of KorraRated ★ 3.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
REBORN!Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 4.5