Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
Scarlet InnocenceRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
300Rated ★ 5.0
SawRated ★ 3.5
Tower HeistRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 4.0