Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 2.0
One PieceRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0