Titles you rated
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The CollectionRated ★ 2.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5