Movies
Ratings
11
When Fortune SmilesRated ★ 4.5
All for the WinnerRated ★ 4.5
Tricky BrainsRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0