Movies
Ratings
262
Shin UltramanRated ★ 5.0
Ju-on: The Curse 2Rated ★ 4.0
Ju-on: The CurseRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
ScreamRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
The MistRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
AnnihilationRated ★ 3.0
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.5