Titles you rated
The Life of David GaleRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Shark TaleRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
Little ManRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Charlotte's WebRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.0
MontageRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0