Series
Ratings
52
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 3.5
To My HarryRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Mom's Friend's SonRated ★ 1.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Kids on the SlopeRated ★ 3.5
The Tale of NokduRated ★ 3.5
ChihayafuruRated ★ 3.5
Familiar WifeRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0