Movies
Ratings
2111
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 1.0
The MatchRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
What Does That Nature Say to YouRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0- PilotRated ★ 1.5
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
By the StreamRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
DuneRated ★ 2.5
FAQRated ★ 2.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5