Movies
Ratings
83
The Truman ShowRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.0
The Emoji MovieRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Last 10 YearsRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.5