Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Gran TurismoRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5