Movies
Ratings
175
Fast FiveRated ★ 5.0
KickboxerRated ★ 4.0
RayRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Coach CarterRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Rules of the GameRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
BugsyRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Legend IIRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
RoundersRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0