Titles you rated
The Golden CompassRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
GloveRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0