Series
Ratings
39
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Tower of GodRated ★ 2.5
Trigun StampedeRated ★ 3.5
Julie and the PhantomsRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
Poker FaceRated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 3.0- Initial D: Fifth StageRated ★ 3.0
- Initial D: Fourth StageRated ★ 2.5
- 頭文字D: Third StageRated ★ 3.5
- Initial D: Second StageRated ★ 4.0
Initial D: First StageRated ★ 4.0
Silo Season 1Rated ★ 2.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0