Movies
Ratings
26
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
After the RainRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Big BlueRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Saekano the Movie: FinaleRated ★ 4.0
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 3.0
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 4.0