Titles you rated
Toradora!Rated ★ 4.5
WorldEnd: What do you do at the end of the world? Are you busy? Will you save us?Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- CharlotteRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 3.5
- K-ON!Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 4.5
The Dangers in My HeartRated ★ 4.0
Call of the NightRated ★ 4.0
Insomniacs After SchoolRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0