Movies
Ratings
52
The PiratesRated ★ 5.0
The Last of the MohicansRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Au Revoir les EnfantsRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
JobsRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 5.0