Movies
Ratings
1222
SpectreRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0
Out of AfricaRated ★ 4.0
ChinatownRated ★ 3.0
Three Colors: BlueRated ★ 2.0
Once a ThiefRated ★ 3.0
The Wedding SingerRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
War HorseRated ★ 3.0
StepmomRated ★ 3.0
Wild ThingsRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
The Crimson RiversRated ★ 4.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 4.0
High NoonRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
FameRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 2.0
The Full MontyRated ★ 4.0