Series
Ratings
178
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Beyond Stranger ThingsRated ★ 2.5
The Judge from HellRated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 2.0
Doona!Rated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 2.0
The GreatRated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0- 스테이지 파이터Rated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 1.0
Doctor StrangerRated ★ 1.5
Agents of MysteryRated ★ 3.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 1.0