Movies
Ratings
152
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 4.0- The First RideRated ★ 1.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
Just For Meeting YouRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.5
The Final DestinationRated ★ 1.5
Gone GirlRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Mary PoppinsRated ★ 4.5