Series
Ratings
22- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Undead UnluckRated ★ 2.5
The Elusive SamuraiRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 2.0
Violet EvergardenRated ★ 1.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.5
Bungo Stray DogsRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0