Titles you rated
Kyle XYRated ★ 3.5- TrickRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 4.0
- Q10Rated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Asuka High School March!Rated ★ 3.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.5- BelieveRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- 정의의 아군Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Marry Him If You DareRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5- My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 2.0