Titles you rated
TitanicRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.5
The NegotiationRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 2.5
CrankRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Big EyesRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0