Movies
Ratings
81
Look BackRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
Kiss Kiss Bang BangRated ★ 3.0
American UnderdogRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.5
The InsiderRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Full Metal JacketRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Apocalypse Z: The Beginning of the EndRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
Cardboard BoxerRated ★ 3.5
The Man Who Knew InfinityRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5