Titles you rated
- The Return of Dark AssaultRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
RealRated ★ 0.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 0.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
PiperRated ★ 4.5