Titles you rated
IRISRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0