Movies
Ratings
727
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 1.0
ExhumaRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5