Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Alice, the Final WeaponRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.5