Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
The FakeRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5- Love Is ProteinRated ★ 3.0
- Murder ReportRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 5.0