Titles you rated
- 데스노트Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Day of the JackalRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5