Movies
Ratings
457
The ConcubineRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
100 ThingsRated ★ 1.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.5
The Current WarRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0