Series
Ratings
292
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0